Internet Age - sieć reklamy internetowej
 
 
 

Aktualności

 
SwiatBezGranic.com.pl - ciekawe miejsca i atrakcje w Europie i na Świecie
18 września 2013r.
 
Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowego serwisu: SwiatBezGranic.com.pl. Jest to portal turystyczny zawierający katalog miejsc i atrakcji wartych do obejrzenia w Europie i na świecie. Zapraszamy do przeglądania zdjęć i komentarzy oraz do zamieszczania własnych fotek z wakacji!
 
Zamiasto.com.pl - nowa szata graficzna
9 lipca 2013r.
 
Serwis Zamiasto.com.pl zyskał nową szatę graficzną. Projekt jest nowoczesny i bardziej przejrzysty od poprzedniego, a sam serwis zyskał kilka nowych funkcjonalności. Zapraszamy do testów na www.zamiasto.com.pl.
 
Stylidesign.pl - zdjęcia dekoracji i elementów wykończenia wnętrz
04 stycznia 2013r.
 
Zapraszamy Państwa na nasz nowy serwis wpisujący się w najnowszy nurt agregatorów dobrych zdjęć - Stylidesign.pl. Portal poświęcony jest elementom wykończenia wnętrz oraz ogrodów. Znajdziecie tu Państwo galerie oryginalnych mebli, akcesoriów, elementów dekoracji oraz innych przedmiotów, które tworzą niepowtarzalny styl wnętrza. Każdy użytkownik serwisu może dodać też zdjęcia, które sam znajdzie w internecie i którymi warto się podzielić. Dzięki temu tworzone galerie prezentują różne style, a jakość dodawanych materiałów jest najwyższej jakości.
 
LawendowyKot.pl - nowy serwis poświęcony ręcznie wykonywanej biżuterii i rękodzielnictwu
11 października 2012r.
 
Oddajemy Państwu do dyspozycji nowy serwis - LawenedowyKot.pl poświęcony szeroko pojętemu rękodzielnictwu, będący wielką galerią własnej twórczości i hand-made’u. W serwisie znaleźć można własnoręcznie wykonywaną biżuterię oraz inne przedmioty wykonywane za pomocą różnych technik hand made, takich jak np. soutache, decoupage, filcowanie, czy aplikacje z wykorzystaniem różnych materiałów i motywów. Nasz serwis to doskonałe miejsce zarówno dla autorów chcących promować swoją twórczość jak i dla osób szukających inspiracji i chcących znaleźć wyjątkowe przedmioty. Zapraszamy do odwiedzania naszych galerii.
 
Morusek.pl wspiera akcje pomocy chorym i bezdomnym zwierzakom
19 września 2012r.
 
Od początku sierpnia Morusek.pl współpracuje z fundacją Viva i portalem DO>MORE przy organizowaniu akcji pomocy dla chorych i porzuconych zwierzaków. Dzięki Państwa pomocy, udało nam się uzbierać już ponad 2000 zł i pomóc 3 zwierzakom potrzebującym pomocy. Dziękujemy wszystkim za pomoc i zachęcamy do wspierania kolejnych akcji dla wybranych zwierzaków.
 
Zwierzaki dziękują! Zobacz stronę akcji »
 
Ponad 7 milionów odsłon wszystkich naszych serwisów w sierpniu.
03 września 2012r.
 
W sierpniu łączna liczba odsłon we wszystkich serwisach Internet Age przekroczyła 7 milionów przy liczbie wizyt na poziomie blisko 1,3 mln. Sukces ten zawdzięczamy liderom naszej sieci – serwisom morusek.pl (ponad 2,4 mln odsłon w sierpniu) oraz psy.elk.pl (ponad 2 mln odsłon w sierpniu), ale także stale zyskujących na popularności serwisach takich jak: doadopcji.pl (ponad 700 tys. odsłon w sierpniu), zapleczebudowlane.pl (blisko 100 tys. odsłon w sierpniu), czy zamiasto.com.pl (ponad 550 tys. odsłon w sierpniu).
 
 
 
 
Budowlanki.pl - ogłoszenia budowlane Morusek.pl - psy, koty, konie i inne zwierzęta Psy.elk.pl - psy rasowe, rasy psów oZwierzakach.pl - forum o zwierzętach Koty.org.pl - koty rasowe, zdjęcia, ogłoszenia inspireMe.pl - galeria zdjęć aranżacji wnętrz Stylidesign.pl - galeria zdjęć stylowych wnętrz
 
LawendowyKot.pl - ręcznie robiona biżuteria ZapleczeBudowlane.pl - katalog firm budowlanych Zamiasto.com.pl - zabytki w Polsce Zdrowie na co dzień
 
 
 
 
© Copyright 2012 Internet Age - sieć reklamy internetowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sieć reklamy internetowej na Google Plus