Internet Age - sieć reklamy internetowej
 
 
 

O firmie

 
Internet Age to założona w 2008 roku niezależna sieć reklamy internetowej. Posiadamy bogate portfolio własnych serwisów internetowych poświęconych zwierzętom, o tematyce turystycznej oraz budowlanej i oferujemy możliwość reklamowania się w nich. Wszystkie nasze serwisy odnotowują łącznie ponad 1,2 mln wizyt i ponad 7 mln odsłon miesięcznie (źródło: Google Analytics za sierpień 2012).
 
Projektujemy, tworzymy i rozwijamy nasze serwisy odpowiadając na potrzeby naszych użytkowników i dostosowując się do potrzeb rynku. Jesteśmy zorientowani na rezultaty. Zawsze indywidualnie podchodzimy do naszych klientów, przygotowując ofertę odpowiadającą ich potrzebom i celom biznesowym. Nasz atut to własne serwisy specjalistyczne i elastyczność działań.
 
W odróżnieniu od dużych sieci reklamowych oferujemy indywidulane podejście do klienta i zwrot z inwestycji w media zapewniony dzięki precyzyjnemu kierowaniu reklam z wykorzystaniem własnych serwisów tematycznych oraz szerokiej gamy form reklamy, w tym również form niestandardowych. Nie jesteśmy pośrednikiem, a bezpośrednim wydawcą serwisów, dzięki czemu koszty realizacji kampanii w naszej sieci są wielokrotnie niższe niż w przypadku domów mediowych i sieci reklamowych.
 
Zapraszamy do współpracy.
 
 
 
Budowlanki.pl - ogłoszenia budowlane Morusek.pl - psy, koty, konie i inne zwierzęta Psy.elk.pl - psy rasowe, rasy psów oZwierzakach.pl - forum o zwierzętach Koty.org.pl - koty rasowe, zdjęcia, ogłoszenia inspireMe.pl - galeria zdjęć aranżacji wnętrz Stylidesign.pl - galeria zdjęć stylowych wnętrz
 
LawendowyKot.pl - ręcznie robiona biżuteria ZapleczeBudowlane.pl - katalog firm budowlanych Zamiasto.com.pl - zabytki w Polsce Zdrowie na co dzień
 
 
 
 
© Copyright 2012 Internet Age - sieć reklamy internetowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sieć reklamy internetowej na Google Plus